honsimekDle průvodce to má končit v NO HAND pozici, což jsem nedokázal vymyslet. Až Filip mi pak ukázal, že se dá na polici vpravo sednout. Traverz spodem jsem zkrokoval, ale přešah do nízkýho chytu v kuse nedokážu dát. Je to pro mě moc hezký boulder.
4+
solo
11.07.2020
Dle průvodce to má končit v NO HAND pozici, což jsem nedokázal vymyslet. Až Filip mi pak ukázal, že se dá na polici vpravo sednout. Traverz spodem jsem zkrokoval, ale přešah do nízkýho chytu v kuse nedokážu dát. Je to pro mě moc hezký boulder.