tatkanejdřív jsem to lezl na prvním, ale v nejtěžším místě jsem dvakrát vypadl, podruhé jsem letěl hlavou dolů a rozsekl si prst; pak jsem to zkusil na druhém a už to šlo:-) ta technika mi dělá problémy..
7+
RC
22.04.2012
nejdřív jsem to lezl na prvním, ale v nejtěžším místě jsem dvakrát vypadl, podruhé jsem letěl hlavou dolů a rozsekl si prst; pak jsem to zkusil na druhém a už to šlo:-) ta technika mi dělá problémy..