KrvákLehčí. Nad čtvrtým borhákem někdo cestu prodloužil o další dva. Rovně u pátého je to těžké. Dá se to lézt lehce zleva. Já to tahal zleva a nad převis rovně jsem si to pak zkusil na TR. Dal jsem to, ale to už rozhodně šestkové není.
VI
OS
25.10.2020
Lehčí. Nad čtvrtým borhákem někdo cestu prodloužil o další dva. Rovně u pátého je to těžké. Dá se to lézt lehce zleva. Já to tahal zleva a nad převis rovně jsem si to pak zkusil na TR. Dal jsem to, ale to už rozhodně šestkové není.