None87Parádní lajna na konec dne! Sice zaprasený od mága, ale mě to neuráží. O hodinách mezi 1. a 2.Q jsem věděl, jinak bych do toho něšel. Skvělá lištovačka, s nepříjemnýma výlazama přes bříška.
VIIb
OS
28.09.2023
Parádní lajna na konec dne! Sice zaprasený od mága, ale mě to neuráží. O hodinách mezi 1. a 2.Q jsem věděl, jinak bych do toho něšel. Skvělá lištovačka, s nepříjemnýma výlazama přes bříška.