KomíňákFrantišek poslal 2. délku na OS. Já jsem se zahrabal s přešlapováním v horších stupech a uzrál jsem. Vyřešil jsem to rozpaškou a na druhý pokus v pohodě. Překvapivě hodně těžká třetí délka za 6c+ šla na OS. Podobná lezení na písku. Bomba cesta.
7a+
PP
28.09.2012
František poslal 2. délku na OS. Já jsem se zahrabal s přešlapováním v horších stupech a uzrál jsem. Vyřešil jsem to rozpaškou a na druhý pokus v pohodě. Překvapivě hodně těžká třetí délka za 6c+ šla na OS. Podobná lezení na písku. Bomba cesta.