Olga(Kolouch)krásná cesta!!! boulder pod slaňákem a přelez mi vždy jen o kousek unikl a protože je to převislé, už jsem nemohla dát další a další pokus...suprovej lezeckej den:)))
6c+
AF
04.10.2012
krásná cesta!!! boulder pod slaňákem a přelez mi vždy jen o kousek unikl a protože je to převislé, už jsem nemohla dát další a další pokus...suprovej lezeckej den:)))
Olga(Kolouch)Super!!!!konečně! dneska na druhý pokus!!moc radost:))prý to může být i 7a...:))
6c+
PP
11.10.2012
Super!!!!konečně! dneska na druhý pokus!!moc radost:))prý to může být i 7a...:))