pavelllKonečně dobrá volba a odpovídající klasa. Dole krásné lezení po dobrém sokolíku, nahoře je třeba udělat pár silovějších kroků po menších a správně se srovnat do výlezu na závěrečné patro. Sedlo mi to. Konec mi přišel těžší, nicméně jsem ještě nebyl zvyklý na místní šutr. Navíc to k orgonské tvrdší klase sedí.
6a
OS
27.04.2019
Konečně dobrá volba a odpovídající klasa. Dole krásné lezení po dobrém sokolíku, nahoře je třeba udělat pár silovějších kroků po menších a správně se srovnat do výlezu na závěrečné patro. Sedlo mi to. Konec mi přišel těžší, nicméně jsem ještě nebyl zvyklý na místní šutr. Navíc to k orgonské tvrdší klase sedí.