pavelllPoprvé jsem se nechal zmást a od druhého utekl do cesty Plachetnice. Člověk se musí urputně držet hrany, jinde je to totiž hodně lehký, takže to láká. Trochu násilně vtlačená cesta.
5
RP
26.04.2014
Poprvé jsem se nechal zmást a od druhého utekl do cesty Plachetnice. Člověk se musí urputně držet hrany, jinde je to totiž hodně lehký, takže to láká. Trochu násilně vtlačená cesta.