vjatoKdo dá první dva kroky, měl by v pohodě dolézt
8-
OS
08.03.2015
Kdo dá první dva kroky, měl by v pohodě dolézt
laurotNahnal jsem do toho na rozlez Kláru s tím, že to je Agama za 6a+. Nahoře je delší natah, takže to nedolezla, takže jsem musel vybrat presky. Původně jsem to nechtěl, ale nakonec hezký. Pro delší asi lehčí.
8-
flash
25.04.2015
Nahnal jsem do toho na rozlez Kláru s tím, že to je Agama za 6a+. Nahoře je delší natah, takže to nedolezla, takže jsem musel vybrat presky. Původně jsem to nechtěl, ale nakonec hezký. Pro delší asi lehčí.