denis pailNo nevím. Je to celkem softové 8b+ ale je to moje první, takže klasu nechávám na ostatních. Lezl jsem to při 35 stupních takže klasa v tom případě mohla být. Super fantastická cesta po krápnikách a pěkný boulder přes polici. Moje první 8b+
8b+
PP
16.07.2015
No nevím. Je to celkem softové 8b+ ale je to moje první, takže klasu nechávám na ostatních. Lezl jsem to při 35 stupních takže klasa v tom případě mohla být. Super fantastická cesta po krápnikách a pěkný boulder přes polici. Moje první 8b+