KrvákZačátek jsem zkusil bez komínu (podle něměckého průvodce VIIc), ale hned dole mi pod rukou začel praskat chyt a odstoupl jsem si do komína. Pohodová cesta, komínek a pak dobře odjistitelná spára, která se nemusí lézt spárově
V
OS
06.06.2021
Začátek jsem zkusil bez komínu (podle něměckého průvodce VIIc), ale hned dole mi pod rukou začel praskat chyt a odstoupl jsem si do komína. Pohodová cesta, komínek a pak dobře odjistitelná spára, která se nemusí lézt spárově