Název:Muška 7-, stěnkou k začátku kouta,hranou a vpravo do plotny na terasu
Zapsal: F.A. Mezera, 09.10.2013 06:29:15
Tady musim rict, ze presne netusim, kudy to spravne je, aby to drzelo klasu. Kdyz se to z te police vezme primo do pilire, tak je brutal. Kdyz se to vezme hranou, tak jak je to popsany, tak je to zas moc lehky podle me, tak nevim no...
Zapsal: jungledmnc, 23.03.2019 23:05:54
Kdyz se to leze od prvniho rovnou do plotny a jí nv. Je to dost poctiva sedmička. S hranou je to lehký
martanvoblez jsem to, nehezká vtěsnaná cesta, první jištění chybí, na hraně chybí řetěz
7-
-
13.10.2013
voblez jsem to, nehezká vtěsnaná cesta, první jištění chybí, na hraně chybí řetěz
MihalNa rozlez i s koutem a hranou lehka cesta tak za 6+, pak uz rozlezenej total stenou bez kouta, hran i spar krasna cesta tak za 8-, podle bahna tak nastejno
7-
OS
29.03.2014
Na rozlez i s koutem a hranou lehka cesta tak za 6+, pak uz rozlezenej total stenou bez kouta, hran i spar krasna cesta tak za 8-, podle bahna tak nastejno
pavelllNad druhým jsem uhl trochu doprava ke spáře Rybářských potřeb a zas se vrátil ke hraně, přímo to nějak nepouštělo, takhle mi to zas přišlo lehčí. Skála mě k téhle kličce logicky navedla, řekl bych, že je to tak vpohodě.
7-
OS
21.04.2014
Nad druhým jsem uhl trochu doprava ke spáře Rybářských potřeb a zas se vrátil ke hraně, přímo to nějak nepouštělo, takhle mi to zas přišlo lehčí. Skála mě k téhle kličce logicky navedla, řekl bych, že je to tak vpohodě.
ondrasPrislo mi, ze kdyz se cesta leze cestou nejmensiho odporu (tzn. koutem a po hrane, kde to je i omagovany), tak je to tak za 5+. Zkousel jsem to pak i stenkou a to by 7- mohlo byt, ale pak se zase saha pravou rukou do vedlejsi cesty a je to divny.
5+
OS
17.03.2019
Prislo mi, ze kdyz se cesta leze cestou nejmensiho odporu (tzn. koutem a po hrane, kde to je i omagovany), tak je to tak za 5+. Zkousel jsem to pak i stenkou a to by 7- mohlo byt, ale pak se zase saha pravou rukou do vedlejsi cesty a je to divny.
jungledmncTady musim rict, ze presne netusim, kudy to spravne je, aby to drzelo klasu. Kdyz se to z te police vezme primo do pilire, tak je brutal. Kdyz se to vezme hranou, tak jak je to popsany, tak je to zas moc lehky podle me, tak nevim no...
6+
RP
23.03.2019
Tady musim rict, ze presne netusim, kudy to spravne je, aby to drzelo klasu. Kdyz se to z te police vezme primo do pilire, tak je brutal. Kdyz se to vezme hranou, tak jak je to popsany, tak je to zas moc lehky podle me, tak nevim no...