pavelllPři prvním pokusu jsem si neporovnal správně nohy na klíčový šáh (LR ve spárce, PR daleko nahoru do lišty), vzal jsem nějakou přídrž, za ní zkusil porovnat nohy a vypadl, na druhý už celkem dobrý. Nad klíčovým místem je to lehčí, než to vypadá, jsou tam pěkný pozitivní lišty. Celkem pěkná cesta, asi nejhezčí v tomhle nic moc sektoru. Hlavně se nesype!
7+/8-
PP
31.10.2020
Při prvním pokusu jsem si neporovnal správně nohy na klíčový šáh (LR ve spárce, PR daleko nahoru do lišty), vzal jsem nějakou přídrž, za ní zkusil porovnat nohy a vypadl, na druhý už celkem dobrý. Nad klíčovým místem je to lehčí, než to vypadá, jsou tam pěkný pozitivní lišty. Celkem pěkná cesta, asi nejhezčí v tomhle nic moc sektoru. Hlavně se nesype!