Pokud je "madlem" myšlen spoďák napravo od linie cesty pod hranou, tak nedoporučuji zkoušet. Před dvěma léty mě to z něho docela slušně vyhodilo do kmenů za zádama :-). Dá se to nakonec dosáhnout i z 171cm v 51 létech.
ZZromanZZstriktne bez leve hrany na ruce i na nohy, lezeno se spodako/madlem napravo
6C
solo
25.04.2021
striktne bez leve hrany na ruce i na nohy, lezeno se spodako/madlem napravo
psipinejsem si 100% jistej jestli jsem to někdy nezkusil ale asi ne ... na první pohled lehký začátek a pak jsem myslel ufo výlez ale chvilku jsem se zamyslel a šlo to hned a je to fakt hezký lezení
6C
flash
17.07.2022
nejsem si 100% jistej jestli jsem to někdy nezkusil ale asi ne ... na první pohled lehký začátek a pak jsem myslel ufo výlez ale chvilku jsem se zamyslel a šlo to hned a je to fakt hezký lezení