ValmarMoc pěkný problém ze stoje na vysoký balvan! teplo, ale fouká, takže asi docela podmínky. Balvan je vidět z cesty - hned na proti odpočinkové pagodě
6B+
solo
18.12.2013
Moc pěkný problém ze stoje na vysoký balvan! teplo, ale fouká, takže asi docela podmínky. Balvan je vidět z cesty - hned na proti odpočinkové pagodě