Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Contact
🏠 Home Forum Classifieds Photos Routes Rankings Guide Maps Diaries 👤 Login 📝 Register 🇨🇿 Česky 🇬🇧 English ✓ Název cesty: First Sprung Klasifikace: 7B Typ cesty: boulder Sektor: The First Oblast: Bahratal Poloha: Německo - Sasko Obtíže: boulder Sklon: převislá Délka: 4 m Jištění: bm Autor: Sven Scholz 2000 Popis: SD z díry povinným skokem do žebírka a pak dál doleva do hrany, bez velkého madla nahoře vlevo (s ním za 6C+?). Lehčí.
Poznámka: http://www.youtube.com/watch?v=vFB2PszcHFs
Zapsal: Lukáš Skála (zeros), 02.02.2014 09:30:11
Hodnocení / Počet: 0 / 0 Všechny cesty Nová cesta
Komentáře
Popis: Z díry povinným skokem do žebírka a pak dál doleva do hrany. S madélkem cca 6C+?Zapsal: relic, 23.11.2017 18:45:05
Skok jde dynamicky sahnout kdyz se dobre srovnate. Zapsal: Horamicu, 29.05.2021 19:55:06
I agree to the processing of personal data .
Přelezy
novakja 7B solo 27.09.2014
Sokol 7B solo 27.09.2014
zeros 7B solo 24.11.2014
hans1996 Ve fleši se to blbě hodnotí asi lehčí ale nechci si kazit radost ▾ 7B flash 28.09.2017
Ve fleši se to blbě hodnotí asi lehčí ale nechci si kazit radost
johndys 7B solo 12.02.2018
Horamicu 7A solo 29.05.2021
dom 7A+ solo 29.05.2021
Matuš 7A solo 21.01.2023
cb784953 7A+ solo 16.04.2023
aindra 7A+ OS 12.09.2023
MrVergilius 7A+ solo 07.04.2024
jackalpackal to je zas popis, proč je to povinej skok mi absolutně unika, to je totální zabití směru, když to jde lízt staticky..nechápu proč nutit někoho skákat, v guidu je popis prostě direct doleva, ne žádnej skok..ať si to každej dělá jak chce..staticky hezkej bouldr tak těch 7A+ ▾ 7A+ solo 31.01.2026
to je zas popis, proč je to povinej skok mi absolutně unika, to je totální zabití směru, když to jde lízt staticky..nechápu proč nutit někoho skákat, v guidu je popis prostě direct doleva, ne žádnej skok..ať si to každej dělá jak chce..staticky hezkej bouldr tak těch 7A+
maty.k 7A+ solo 01.05.2026
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Photo of the day:
Routes:
New in discussion:
Latest comments:
Hot:
New in advertising:
Instructions:
...