ValmarNo na druhej mi došlo, že se dá brát i hrana vlevo. pokud to je myšleno bez ní, tak je to o parník těžší, než 6A. Jinak takhle moc zajímavej a pěknej bouldřík
6A
solo
20.03.2015
No na druhej mi došlo, že se dá brát i hrana vlevo. pokud to je myšleno bez ní, tak je to o parník těžší, než 6A. Jinak takhle moc zajímavej a pěknej bouldřík