Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Ahoj, možná budu mít pro tuto diskuzi nevšední dotaz, ale třebas mě někdo inspirujete:) Předem podotýkám, že tento příspěvek nemá apriori za účel seznámení, dávám přednost "relálu":))) Ale řekněte mi, outdoorový blázni, kde se nacházíte, kde na
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Nejbližší horolezecký oddíl. Viz seznam oddílů a spojení na ně na
    Předem podotýkám,tento příspěvek má apriori za účel seznámení!!! 25.10.2015 Když hezka holka chodi do přírody, sesype se kolem ni horolezcu habaděj...takze zalezi jen na tom ja
      Re: Předem podotýkám,tento příspěvek má apriori za účel seznámen 25.10.2015 podle některých zdejších příspěvků na tom nezáleží... a pokud to nevyjde, tak zkusit linux... - tam
        Re: Předem podotýkám,tento příspěvek má apriori za účel seznámen 26.10.2015 to Elis: kdybys tu na sebe nechala nějaký kontakt, tak bys možná někoho klofla jen takhle od monitor
      Re: Předem podotýkám,tento příspěvek má apriori za účel seznámen 25.10.2015 Ale chce to helmu. Když se sypou horolezci, létají občas kameny.
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Radit nekomu, kdo ma zavrate a diky tomu nechce lezt, zkusit se vetrit do nejakeho lezeckeho klubu z
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 ahoj, já svoji bývalku potkal na stěně, učila tam lézt děcka. nedorazil jí klient dospělák, tak měla
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Zkus to na boulderovce, tam se zavrate snad konat nebudou a je to prevazne muzska zalezitost.
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Můj kamarád říkával, že stejní lidé se potkají na stejných místech.
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 něco na tom bude, já se s mojí potkal v hospodě :)
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Zkus bouldrové stěny, nejsou Vysoké a spousta bouldristů ani neleze lano. Možná by ti to mohlo sedno
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Jeď v létě do Ádru do hospody k Peňákovi. Vše ostatní se stane samo.
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 To bych neviděl jako nejlepší nápad...:-)
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Horolezecké festivaly: konec srpna v Teplicích. Už příští víkend bude Ádrkros. High-line festivaly v
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 Holku se závratěma poslat na highline festival? Asi by bylo záhodno varovat, že highline neznamená d
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Ja bych rekla, ze jestli te lezeni nebavi, poohlidni se po kamosich jinde. Vetsina lezcu jsou vlastn
        Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 Ma nelezecka ex pro mne mela oznaceni MM - monotematicky magor
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 25.10.2015 Yeaaaa...má pravdu ta holka :D jako bych se viděl :D sebestředné nudné hovado...co ničím jiným nežij
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 My si teda s Hankou pokecáme docela dost :-) Asi proto, že se na písku bojíme, bouldrujeme tak maxim
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 krasne shrnuti :) :), jinak si myslim ze s tou zavrati se da i neco delat, ale jak presvedcive pise
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 Tak Elis sem přichází s nabídku kvalitního sexu a vy ji od lezců hned odrazujete ... Taková nedozírn
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 Feu to přesně vystihla, jen doplním, ještě pozor na zanícené deníčkáře. Jsem jedním z nich a je to s
      Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 Hlavně pozor na zanícené šlachy.
      Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 vystihla? zapomněla na fekální humor lezců. někoho by to mohlo odradit
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 to není pravda co Feu píše. mě baví i hraní na počítači a běhání :)
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 No Feu,ve skalách jsi byla obklopená nudnými kamarády :D
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 28.10.2015 Freu,Freu, ty jsi génius. Je mi 63 (stále v akci) a fakt- líp bych to napsat nedokázal. Svatá, ryzí
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 Na horolezce se vyser, jsou to kokoti - viz výše. Zkus zapátrat mezi skialpinisty. Jsou romantičtí,
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 o děcka se postaraj a nákupy udělaj ...
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 Konečně pořádná diskuze, kde se ráno člověk potrhá smíchy! Díky. :-)))))
  Odrazujici diskuze 26.10.2015 Predpokladam, ze po precteni diskuze uz te chut na seznameni s lezcem presla, ze? ;)
    Re: Odrazujici diskuze 27.10.2015 Vůbec:-)
      Re: Odrazujici diskuze 27.10.2015 Nahoď sem nějaký kontakt a pak se uvidí. Potkat se v terénu by bylo elegantnější, ale to by ses muse
        Re: Odrazujici diskuze 27.10.2015 Konečně se do toho někdo vopřel. Horolezci jsou od přírody plachý stvoření, to je třeba brát v potaz
          Re: Odrazujici diskuze 27.10.2015 To víš, a zasypou mě vtipálci. Je jich tu víc než dost :D ale máš pravdu.. Když sem dá kontakt ona t
            Re: Odrazujici diskuze 27.10.2015 Tak co, už se sypou?
          Re: Odrazujici diskuze 27.10.2015 To se dalo cekat, ze se najdou zoufali loudilove, kteri si ani poradne neprectou prvni prispevek ;).
      Re: Odrazujici diskuze 28.10.2015 Keců plno a neporadí nikdo...
Tak to zkusím já: zajeď na nejbližší skály (vzdálené jsou nepra
  ještě doporučuji hausmanna a syndrom fotbalisty 26.10.2015 to je taky peklo. působí to sporty napříč.
    Re: ještě doporučuji hausmanna a syndrom fotbalisty 26.10.2015 jj, mince ma dve strany, zkuseny horolezec neceka az se mince obrati a o to je horsi :)
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 Troll? :-D No, horolezci jsou pořád jen obyčejný chlapi, takže jsem teda zatím nezaznamenala, že by
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 já si myslím že ji to imponuje. tak ho sbalí, v hormonálním rauši si s ním pořídí pár mláďat a veške
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 26.10.2015 To je přece jasné. Horolezci umí uzly a nebojí se je použít. Kdo v posteli používá šátky a kravaty j
      Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 Používáš duťák a nebo normální?
      Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 Nesmíš tak troškařit. My s manželkou nedávno použili celou třicítku lano :-)
        Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 třicítku? A není to málo Antone Pavloviči? Proč ne rovnou 60?
          Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 Dneska už jsou v kurzu 80. To když precizně omotáš, tak pak nekouká ani palec na noze. A je klid.
            Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 taky jsem slysel , je to prej naky japonsky umeni. Chce to ale prej naky drazsi spagat, asi aspon od
            Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 Mam malou zenu, 80 by mi vysla i na decka :-)
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 no nevim, už jsi zkoušel zavěsit nahou přítelkyni v sedáku na hrazdu mezi futra?
Nejlíp prusí
      Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 profíci k tomu používají daisy chain ;)
          Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 a visej na centimetrovy liste i s pritelkyni
            Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 Nevisi, on s ni shybuje
  adrkros afterparty 27.10.2015 doporucuju 7.11. afterparty ve stodole..mimochodem budu tam taky..
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 27.10.2015 Pokud tvé závratě jsou takové, že opravdu nikdy lézt nebudeš, pak bych ti doporučovala s lezcem nech
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 28.10.2015 Nerozumím dotazu. Buď jsi škaredá nebo nesnesitelná. Jinak bys už dávno někoho klofla...
    Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 29.10.2015 Třeba o ní projevili zájem jen takoví zoufalci, kteří si myslí, že když je holka sama, tak jen díky
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 29.10.2015 bylas varována, takže opravdu jak na to:
domluv se s kamarádkou, že půjdete v prime-time na s
  Re: Jak a kde si najít horolezce, horala, cestovatele? 30.10.2015 vazne minena odpoved: zkus bezky, vhodne rocni obdobi se kvapem blizi
    Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 21.10.2015 konečně se objevil někdo, kdo vysvětlí základní techniku běžným lidem... je to borec, který dělá max
  prudivej týpek 21.10.2015 Jestli to má bejt reklama na instruktorský služby, tak bych si jako potenciální klient řekl sakra, t
  Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 21.10.2015 na konci už chybí jen:
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů.
A jestli se m
    Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 21.10.2015 Mohlo se mu urvat chyt nebo noha ... :-D ten je moooc (možná na perníku - podle vyjadřování a gestik
    Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 21.10.2015 A proc je na videu s jistitkem polonahej, chapu borce co drti 8 pod stropem ale na videu...
      Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 22.10.2015 ja nechapu ani polonahe borce co drti 8 pod stropem... jo kdyby drtili 9+ :)
  Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 21.10.2015 Dobrý máčo.. Ach ty sociální sítě a kanály..
    Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 21.10.2015 Nejvíc je to jak jak má video z jeho začátků na stránský, kde jestli je pravda to co dělal tak to má
      Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 22.10.2015 Na které konkrétně narážíš? Sledovat dlouhé minuty jak polonahý chlap bouldruje se mi fakt nechce.
  Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 21.10.2015 Je mi ho kluka líto. Nejdřív jsem taky nevěřícně koukal a přemýšlel, jestli je to parodie, nebo myšl
  Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 22.10.2015 Takovato sdeleni bych cekal od v lezecke obci etablovane osobnosti. Nasi lezeckou scenu pomerne sled
      Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 22.10.2015 Vauuuuu!!!!! On leze uz cele 3 roky. Tak to se kaju a omlouvam se, ze jsem takoveho zkuseneho a vyko
      Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 22.10.2015 "Doufám, že o lezení není otázky, kterou bych vám nedokázal zodpovědět..."
  Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 22.10.2015 zpětná vazba:
Video jsem sledoval asi 10 vteřin. Pak jsem každou minutu sledoval asi 2 vteřin
    Re: Horolezecké stěny - Přemek Podlaha 22.10.2015 Dost mi to připomnělo Partičku, jak R. Genzer paroduje Přemka Podlahu...
Tak bacha při jištěn
  Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 22.10.2015 hádám, že jeho logopedický problém, psychologii naprosto postrádající přístup v udílení rad, víc jak
    Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 22.10.2015 Není to na těch stěnách moc oklouzaný? Když tam chodí tolik lidí? Ještě jsem tam nebyl, ale kámoš ř
      Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 23.10.2015 Hlavně nechoďte na Hudy, tam je moc lidí, běžte radši boulderovat na Stránskou.
        Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 23.10.2015 keď forma víťazí nad obsahom...
    Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 23.10.2015 no to pozor, v narcismu sice jo, ale po věcný stránce mívá (občas) kubův projev dost slušnou úroveň.
      Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 24.10.2015 Obcas... Bohuzel, na par vecnych pravdivych vyroku pripada v podani KT kupa nesmylneho, ale o sve pr
  Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 24.10.2015 Díky všem, za připomínky k mým videům. Sice začínám a má videa nejsou dokonolá, jak bych si přál, al
  Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 24.10.2015 Díky všem, za připomínky k mým videům. Sice začínám a má videa nejsou dokonolá, jak bych si přál, al
    Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 24.10.2015 To je fajn, ze to beres sportovne, sice je Tve video usmevne a asi každý zkusenejsi lezec to zna a ř
      Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 25.10.2015 že by proto, že celých 8+ minut kamera snímá jen jeho? :-))
btw: navážení to být nemusí a i k
      Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 25.10.2015 Díky :). Sice možná nyní mé video se nedostane k věd-čině diváků, ke kterým je toto video směřováno,
      Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 25.10.2015 Díky :). Sice možná nyní mé video se nedostane k věd-čině diváků, ke kterým je toto video směřováno,
        Re: Horolezecké stěny - začátečníci a rádoby instruktoři 25.10.2015 Jestli to fakt myslíš s osolovoáním veřejnosti vážně, zjisti si nejdřív něco o Dunning Kruger efektu
polatky arco 19.10.2015 Ahoj. Na kolik vyjdou poplatky kdyz se jede z cech do arca? Cca. Dalnice rakousko, nebo je lepsi jetpres nemecko? Brenner? A kolik za dalnice v italii? Diky
  Re: polatky arco 19.10.2015 Rakouská dálnička + brenner 8,5€ + Itálie dálnice cca 10€ vše v jednom směru.
  Re: polatky arco 19.10.2015 1y Rakouska dalnicka 9 eček, 2x brener 8,5 eček, 2x italie dalnice 12-13 ecek.
Skialpové tůry Bormio 19.10.2015 Ahoj,
poradíte nějaké skialpové tůry v Bormiu ? Budeme ubytovaní na Bormio 2000.
Camera lost in Verdon 19.10.2015 Camera lost in Verdon
Beginning of October we found a Canon Camera from Czech Climbers at the Belvedere Carelle in Verdon.
Hope to find the climbers via this forum to give it back.
Please be prepared to sent a foto from you for identi
Životní/úrazové pojištění 17.10.2015 Ahoj! Shánim životní/úrazové pojištění, který by krylo i lezení, bez hor se obejdu, stačilo by mi skálolezení, pokud to nějaká pojišťovna rozlišuje. Nějaký zkušenosti a návrhy? Díky
  Re: Životní/úrazové pojištění 18.10.2015 Skalolezectvo je rizikovy sport, takze najst nejaky rozdiel medzi ZP poistenim na hory a na iba ska
    Re: Životní/úrazové pojištění 22.10.2015 Ale to je pojištění invalidity, trvalých následků, ne životní ani úrazové...
  Re: Životní/úrazové pojištění 19.10.2015 zdar, ZP od Kooperativy (nevim jestli vsechny druhy) lezeni zahrnuji (jak skalky, tak hory).
    Re: Životní/úrazové pojištění 19.10.2015 Ahoj, UNIQA ho taky nabizi a melo by kryt lezeni (ne jako obzivu) do 5000metru a ne expedice. Tedy v
      Re: Životní/úrazové pojištění 19.10.2015 Díky. V Kooperativě sem byl, zatím to vypadá, že je lezení kryté, respektive ani oni sami nenašli vy
        Re: Životní/úrazové pojištění 19.10.2015 Měl jsem pojištění od Kooperativy na všechny rizikové sporty v horách a po úraze při lezení v horách
          Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 btw. pisete o poisteni zachrany na horach, alebo o zivotnom poisteni ?
            Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 Já to měl i jako životní, kdyby sem se zrakvil.To se naštěstí nestalo. Kooperativa to pojistí, to ne
              Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 Zrovna řeším životní pojištění přes Koop a pokud neděláš (horo)lezení profesionálně/závodně, tak j t
                Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 Přesně takhle mi to vysvětlili v Kooperativě taky, pojistný podmínky sem (celkem) poctivě přečetl a
                  Re: Životní/úrazové pojištění 22.10.2015 Rozdělení do rizikových skupin je v příloze č. 1 Zvláštních pojistných podmínek pro úrazové pojištěn
                    Re: Životní/úrazové pojištění 23.10.2015 Ano, tam se nic o lezení nepíše (pokud nejseš profík)
                      Re: Životní/úrazové pojištění 30.11.2015 Bacha na to, co se v pojišťovnickém slangu skrývá pod pojmem profík! V životním pojištění je to dost
        Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 kazda (teda skoro kazda ) poistovna positi aj rizikove sporty, otazka je, kolko je poistne ?
          Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 napr. Generali ma lezenie uplne vylucene. Ak sa priznas ze lezies poistne ti stupne niekolkonasobne.
            Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 Na toto je nejlepší Metlife. Mám u nich životní pojištění. Pojistí úplně všechno, jen je to pak troš
              Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 Ja si myslim, ze nejslepsi je Amway a Oriflame!
                Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 Jojo, hodnocení "nejlepší" bych se vyhýbal. Ale ja s Metlife mám dobré zkušenosti. S lezen
                  Re: Životní/úrazové pojištění 30.11.2015 Tome, nejsou letecké sporty pojištěné nějak jinak - povinně, když chceš mít pilotní průkaz? Měl jsem
              Re: Životní/úrazové pojištění 20.10.2015 niečo podobne som videl u Axy
  Re: Životní/úrazové pojištění 30.11.2015 Dobrý den, když mi vaše požadavky napíšete do e-mailu jsem schopna vám vyhledat úrazové poijištění d
    Re: Životní/úrazové pojištění 10.11.2018 Napiš to klidně sem. Ať si o tom uděláme obrázek.
Já, 36, lezec (občas i v horách - rozuměj j
      Re: Životní/úrazové pojištění 12.11.2018 invaliditu úrazom by som riešil cez pripoistenie pre členov OeAV.
Hypotéka je na akú sumu/akú
  Re: Eiger Nordwand 18.10.2015 Ahoj, jestli ti to pomůže tak před časem (2007) tady na Lezci byl článek o dvou teenagerech
CHKO Brdy - prosba 15.10.2015 Zdar, sháním informace o lezení v Brdech a okolí. Podle nového zákona vznikne CHKO Brdy od nového roku na území končícího vojenského prostoru, ale i pod silnicí č. 19 mezi Rožmitálem a Spáleným Poříčím, kde jsou dva přírodní parky. Týká se to asi dvaceti
Široká veža 15.10.2015 Zdar,
je možno mimo sezonu přejít z Teryho chaty přes Přiečne sedlo ke Zbojnické s výstupem na Široků vežu?
Díky
  Re: Široká veža 15.10.2015 Oficialne ne. Technicky ano.
    Re: Široká veža 15.10.2015 A jak vlastně fungují v praxi zákazy TrNaPu? Zažil už někdo, že ho po kopcích honili a pokutovali ch
      Re: Široká veža 15.10.2015 Ono je to spíš záležitost horských vůdců, kterým samostatní turisté berou chleba. Takže s klasickými
      Re: Široká veža 15.10.2015 Já se setkal s buzerací vostrou dvakrát. Z toho jednou byl se zelenym panáčkem týpek (voják? fízl?)
        Re: Široká veža 15.10.2015 fakt? A proč se tam teda našinec pořád tak cpe? Vždyť třeba z Brna je to do Tater dobrých 400km. Se
          Re: Široká veža 15.10.2015 Tradice, malebný hory s křivolakým hřebenem, pivo drobet levnější než v Rakousku, nejbližší žulový h
          Re: Široká veža 16.10.2015 1. tradice
2. neumíme německy a stydíme se za to
3. nikdo se nediví když se vegetuje n
            Re: Široká veža 19.10.2015 ... a pretoze je to slabych 370 km, a ked nechytis zapchu pod Strečnom, da sa to.
              Re: Široká veža 19.10.2015 já to mám skoro 600. a taky hrdě přiznávám, že jsem byl letos na jedno odpoledne v tatrách zase po 1
            Re: Široká veža 21.10.2015 ad 2) Konecne jsem pochopil pro do Tater nejezdime - je to tak
        Re: Široká veža 17.10.2015 Kedy tam hliadkovali ? kolko rokov dozadu ?
  Re: Široká veža 15.10.2015 A je to pěkný výlet, ani ne nadlouho :-) Řetězy po obou stranách Priéčného budou nejspíš pod sněhem,
  Re: Široká veža 15.10.2015 Můžeš taky udělat přechod ze Sedielka na Priečne přes vrchol Širokej veže. Krásná lehká túra!
  Re: Široká veža 15.10.2015 Určitě sebou mačky, cepín a základní jistící materiál. Nevim co za vystupy už máš za sebou, ale na s
    Re: Široká veža 17.10.2015 kedy ste a co vysvetlovali ? Priecne s. je uz par rokov obojsmerne, ci nie ?
      Re: Široká veža 18.10.2015 Obousmerne je tusim posledni dva roky.
Radek
  Re: Široká veža 20.10.2015 Pokud jdeš lézt víc než III UIAA, můžeš kde chceš. Vzhledem k tomu, že je na Široké veži spousta pěk
    Re: Široká veža 21.10.2015 Belial : drobny doplnok od III.UIAA, alebo "...so stupňom ťažkosti horolezeckej klasifikácie v
1
...
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: