VasekdegammaTak Koule mi daly celkem zabrat. Nejdřív sem začínal LR, což mě nutilo do kříže pravou a pak do těžkýho kroku, kterej sem udělal jen 2x a tahaly mě z něj šlachy. Tak sem přešel na ET program a začátek už sel, pak sem to ale ještě mockrát posral dál. Takže celkově to padlo až na čtvrtý zkoušení. Pro mě těžší než Džambulka (může to bejt i 7B?).
7A+
solo
15.05.2014
Tak Koule mi daly celkem zabrat. Nejdřív sem začínal LR, což mě nutilo do kříže pravou a pak do těžkýho kroku, kterej sem udělal jen 2x a tahaly mě z něj šlachy. Tak sem přešel na ET program a začátek už sel, pak sem to ale ještě mockrát posral dál. Takže celkově to padlo až na čtvrtý zkoušení. Pro mě těžší než Džambulka (může to bejt i 7B?).