VasekdegammaKdyž sem tam fouknul Plís Stendap a Blondýnu na první, tak mě napadla ještě tahle kombinace. Na dvakrát sem zkusil přechod z Plís Stendapu do Blondýny a když sem viděl, že to jde, tak sem zkusil ostrej a ono to hned padlo. Pěknejch 11 kroků. Radost jako sviňa - můj první příspěvek na Harasově! :)
7B
solo
27.04.2014
Když sem tam fouknul Plís Stendap a Blondýnu na první, tak mě napadla ještě tahle kombinace. Na dvakrát sem zkusil přechod z Plís Stendapu do Blondýny a když sem viděl, že to jde, tak sem zkusil ostrej a ono to hned padlo. Pěknejch 11 kroků. Radost jako sviňa - můj první příspěvek na Harasově! :)