ondrasze zacatku jsem si rikal to je pohodicka - madla v kolmym, pak to ale nejak zhoustlo a nestacil jsem se divit po cem se da levitovat v kolmy plotne, slanak je dost vyhnanej, takze se da spadnout jeste i tam
6c
OS
02.05.2015
ze zacatku jsem si rikal to je pohodicka - madla v kolmym, pak to ale nejak zhoustlo a nestacil jsem se divit po cem se da levitovat v kolmy plotne, slanak je dost vyhnanej, takze se da spadnout jeste i tam