Hamnishfunela sem a v te jeskyni to byla fakt prdel,to sem netusila jak toto dopadne a vyborne sem se bavila...Misa pak uz min zato se bavila vedle v helene kde sem se zas nebavila ja:-D
6b
OS
16.06.2017
funela sem a v te jeskyni to byla fakt prdel,to sem netusila jak toto dopadne a vyborne sem se bavila...Misa pak uz min zato se bavila vedle v helene kde sem se zas nebavila ja:-D