Urukusje dobrý vědět že zadní stehenní se po pul roce konečně uzdravil a muzu patovat pravackou:), škoda toho 7C sem píča největší, aspoň mám důvod tam ještě jet:)
7B
solo
04.03.2023
je dobrý vědět že zadní stehenní se po pul roce konečně uzdravil a muzu patovat pravackou:), škoda toho 7C sem píča největší, aspoň mám důvod tam ještě jet:)