RezoOd posledního borháku lezeno zprava, přímo mi to přišlo lámavé. Možná je to trochu ojeb, ale i tak to bylo těžší, než všechny 7c, které jsem v Geyikbayiri zatím lezl.
9
OS
27.12.2025
Od posledního borháku lezeno zprava, přímo mi to přišlo lámavé. Možná je to trochu ojeb, ale i tak to bylo těžší, než všechny 7c, které jsem v Geyikbayiri zatím lezl.