ValmarMoc pěkný, technický. Na to jakej je to kvak, tak pro mne zajímavý kroky. Lezeno bez dvou největších patestů na nohy. Tedy nohy One block. Přelezeno těsně před pátkem:) Nečekaně příjemné počasí, hvězdy... ... tak dnes 26.11. lezeno s bandou a shodli jsme se, že 7A to není.
6C+
solo
23.11.2017
Moc pěkný, technický. Na to jakej je to kvak, tak pro mne zajímavý kroky. Lezeno bez dvou největších patestů na nohy. Tedy nohy One block. Přelezeno těsně před pátkem:) Nečekaně příjemné počasí, hvězdy... ... tak dnes 26.11. lezeno s bandou a shodli jsme se, že 7A to není.
rxdekna 7a mi to přišlo že tam chybí pár těžkých kroků.. pokud se vymyslí dobrej program.. tu obtíž tam nevidim
6C
solo
26.11.2017
na 7a mi to přišlo že tam chybí pár těžkých kroků.. pokud se vymyslí dobrej program.. tu obtíž tam nevidim