noo nooTěžkej první krok a pak se pořád ještě dá vyhučet, v porovnání s Foxinou určitě 8A
8A
solo
06.04.2015
Těžkej první krok a pak se pořád ještě dá vyhučet, v porovnání s Foxinou určitě 8A
noo nooPěkná linie a super kroky! za hustýho sněžení:) možná jen 8A+? ale pro mě těžší než třeba Dobrák..
8B
solo
06.04.2015
Pěkná linie a super kroky! za hustýho sněžení:) možná jen 8A+? ale pro mě těžší než třeba Dobrák..
DžangliDocela dlouho jsem ladil skok. Po vymyšlení to na třetí klaplo,ale nahoře dost bitka. Nádhernej směr,nádherný kroky. Aspirant na nejhezčí 8A roku. Jinak za mě 8A jak vyšitý.
Sed snad příště v lepší podmínce.
8A
solo
11.05.2019
Docela dlouho jsem ladil skok. Po vymyšlení to na třetí klaplo,ale nahoře dost bitka. Nádhernej směr,nádherný kroky. Aspirant na nejhezčí 8A roku. Jinak za mě 8A jak vyšitý.
Sed snad příště v lepší podmínce.
novakjadávný sen, bohužel nějaký prase zvětšilo chyt