Valmarspolečný konec s normálkou, tak nepíšu flash, ale v podstatě... Možná těžší než se tady píše, ale zase mi to přišlo z těch čtyř cest tady vedle sebe (od normály po holouse) subjektivně nejlehčí. ale zase jsem byl už adaptovanej.. tak asi klasa může sedět.
5C+
solo
17.11.2021
společný konec s normálkou, tak nepíšu flash, ale v podstatě... Možná těžší než se tady píše, ale zase mi to přišlo z těch čtyř cest tady vedle sebe (od normály po holouse) subjektivně nejlehčí. ale zase jsem byl už adaptovanej.. tak asi klasa může sedět.