To slanění má být odkud? Podle zapsané délky by cesta měla končit ještě pod horní plotnou, ostatně s ní by to pak nebyla pětka. I tak bych za ten nátah u druhého plusko přihodil.
marenaTa spodní pasáž přes 3 bh nakonec není tak špatná, i když je to asi trochu těžší, ale nahoře jsem končil na začátku plotny u bh, protože vpravo je to lokroviště bez jištění
5+
OS
23.04.2023
Ta spodní pasáž přes 3 bh nakonec není tak špatná, i když je to asi trochu těžší, ale nahoře jsem končil na začátku plotny u bh, protože vpravo je to lokroviště bez jištění