Pozor, první nýt je vytržený - nechali jsme vlevo založenou smyčku. Stejně tak 5. nýt může být nebezpečný - dá se místo něj cvaknout nýt v Ljetnej sauny, ale musí se hodně prodloužit. Jinak ale parádní cesta!
pavelllÚvodní převísek nakonec snadnější, než vypadal (jedno protlačení s horšíma nohama), pak lehký, pak těžší místo v kolmici (nátah do spoďáku), pak nohand, pak po radiátoru s nepříjemně zaklíněnýma nohama, pak vytrvalost s pár dlouhýma nátahama a fiškusně schovanýma madlama. V závěru ještě jeden krok přes jebku. Velká radost, Pavlovi díky za nacvakání pres.
7a+
PP
25.09.2016
Úvodní převísek nakonec snadnější, než vypadal (jedno protlačení s horšíma nohama), pak lehký, pak těžší místo v kolmici (nátah do spoďáku), pak nohand, pak po radiátoru s nepříjemně zaklíněnýma nohama, pak vytrvalost s pár dlouhýma nátahama a fiškusně schovanýma madlama. V závěru ještě jeden krok přes jebku. Velká radost, Pavlovi díky za nacvakání pres.