TomasoCesta úplně na začátku sektoru. Pěkné kroky v prvních dvou třetinách a crux v převisu nahoře, kde jsem strávil pár okamžiků. Pokud si dobře vzpomínám, tak pocity při cvakání slaňáku nebyly úplně příjemné, poslední byl trošku daleko :)
5.10a
OS
05.10.2014
Cesta úplně na začátku sektoru. Pěkné kroky v prvních dvou třetinách a crux v převisu nahoře, kde jsem strávil pár okamžiků. Pokud si dobře vzpomínám, tak pocity při cvakání slaňáku nebyly úplně příjemné, poslední byl trošku daleko :)