TomasoJedna z nejkrásnějších cest, co jsem v Americe dosud lezl. Celou dobu převislá cesta, dlouhá, několik technických kroků + jedna parádní sekvence zhruba v půlce. Bylo znát lezení v RRG.
5.10b
OS
10.10.2014
Jedna z nejkrásnějších cest, co jsem v Americe dosud lezl. Celou dobu převislá cesta, dlouhá, několik technických kroků + jedna parádní sekvence zhruba v půlce. Bylo znát lezení v RRG.