TomasoBohužel poslední cesta v této parádní oblasti. Měla být čtyřhvězdičková. No tak určitě.. traverz doprava, špatné nohy, horší ruce, balanc je klíč. Dost jsem se vybál, Šárka nadávala.
5.10c
OS
11.10.2014
Bohužel poslední cesta v této parádní oblasti. Měla být čtyřhvězdičková. No tak určitě.. traverz doprava, špatné nohy, horší ruce, balanc je klíč. Dost jsem se vybál, Šárka nadávala.