ondrasklasa podle novyho pruvodce, mel jsem z toho radost - ve spodku se celkem leze a jsou tam odlezy, klic je ale v hornim previsu, kde jsem se musel hodne zmacknout a pak jeste neprijemnej vylez ke slanaku
6c+/7a
OS
17.11.2015
klasa podle novyho pruvodce, mel jsem z toho radost - ve spodku se celkem leze a jsou tam odlezy, klic je ale v hornim previsu, kde jsem se musel hodne zmacknout a pak jeste neprijemnej vylez ke slanaku