pavelllPříjemný a pohodový kout, který jsem lezl, abych mohl pokračovat cestou O-je 6a, do té se mi ale přes hladký převis ze štandu vůbec nepodařilo nastoupit.
4b
OS
23.08.2015
Příjemný a pohodový kout, který jsem lezl, abych mohl pokračovat cestou O-je 6a, do té se mi ale přes hladký převis ze štandu vůbec nepodařilo nastoupit.
kaaakchtěl jsem pokračovat do O-je, ale nějaký jsem neviděl kudy a vzhledem k tomu, jak mě ze včerejška bolely nohy se mi tam moc přešlapovat nechtělo
4b
flash
31.05.2026
chtěl jsem pokračovat do O-je, ale nějaký jsem neviděl kudy a vzhledem k tomu, jak mě ze včerejška bolely nohy se mi tam moc přešlapovat nechtělo