manbearpig- jediný OS ten den
- vzali jsme PP lano, takže když jsem cca dolezl, byl jsem už za půlkou, takže jsem vylezl až nahoru a obešel to
- tj. první přelez :)
5-
OS
11.06.2023
- jediný OS ten den
- vzali jsme PP lano, takže když jsem cca dolezl, byl jsem už za půlkou, takže jsem vylezl až nahoru a obešel to
- tj. první přelez :)