pavelllMoc krásné lezení. Dole jeden silový šáh LR za menší škrabku a PR daleko do obliny, nohy trochu rozporově. Nechápu, jak tenhle krok může být 5-, tuhle klasu neznám, ale podle mě to klidně může být třeba i 6, nevím, jeden krok se blbě hodnotí. Celkově ale velice pěkné! Zuzanka to taky dala! :-)
5+
OS
30.08.2021
Moc krásné lezení. Dole jeden silový šáh LR za menší škrabku a PR daleko do obliny, nohy trochu rozporově. Nechápu, jak tenhle krok může být 5-, tuhle klasu neznám, ale podle mě to klidně může být třeba i 6, nevím, jeden krok se blbě hodnotí. Celkově ale velice pěkné! Zuzanka to taky dala! :-)