Danny7A urcite ne. malem jsem to sajtnul, ale pak zacali klouzat nohy. Nahore je takovej velkej bocak na LR, kterej jsem v druhym prelezu na kameru nevzal a taky to bez nej jde.
6C
solo
13.09.2012
7A urcite ne. malem jsem to sajtnul, ale pak zacali klouzat nohy. Nahore je takovej velkej bocak na LR, kterej jsem v druhym prelezu na kameru nevzal a taky to bez nej jde.