KarlitoNajs! Moc pekny. Poctivy 80tkovy pesinky. Zkousel jsem i OS Tabasco ale to bohuzel, je to j3ste prisnejsi nez toto, rekl bych ze vlecjake oblasti by to melo jinej grejd
7b
OS
15.01.2026
Najs! Moc pekny. Poctivy 80tkovy pesinky. Zkousel jsem i OS Tabasco ale to bohuzel, je to j3ste prisnejsi nez toto, rekl bych ze vlecjake oblasti by to melo jinej grejd