JaraKNastupoval jsem jednou rukou hrana a druhou bočák s dirkou z Blondýny. Parádní kroky v traverzu a výlez Zrzkou potrápí. (pro mě je Zrzka pořád těžší než Stendap :)
7A+
solo
18.02.2018
Nastupoval jsem jednou rukou hrana a druhou bočák s dirkou z Blondýny. Parádní kroky v traverzu a výlez Zrzkou potrápí. (pro mě je Zrzka pořád těžší než Stendap :)