Souhlas. Rozhodne stoji za prelezeni. Nejlepe lezt jako prustup celou Zahradni stenou - asi 5 delek. Jen je potreba se vyrovnat s tim, ze nejtezsi kroky jsou v plotne 12m nad zemi bez jisteni.
vlastne jsem si to myslel kdysi, že je špatně jištěná. Ve skutečnosti je to ale pořád po krystalech velikosti tenisáku.
Zapsal: piscak, 11.03.2004 17:07:52
Krásná věc (já jsem srab, pěkně jsem se tam bál! Ale krááásně!) a ta úplně vlevo totéž. Nááádhera!!!
Zapsal: Honza Puš, 13.03.2004 11:05:26
cesta cest, ktera asi nikdy nebude oklouzana (teda pokud tam nejakej vocas nenamlati borhaky po dvou metrech). Tech 12 metru je trochu prehnanych-je to tak 10. Spodek Melty vedouci v Male plotne je taky basta:-)
Zapsal: husa, 19.10.2004 11:29:34
Cesta nemá 10m, ale cca 40 a pokračuje ve Velké plotně, kde jsou teprve nejtěžší kroky cca 5 - 7m nad zemí bez jištění a špatným dopadem. Navíc bych tomu dal cca 7-/7.
Zapsal: berny, 01.11.2010 17:04:43
Potvrzuji, že dopad je na nic a ani to klouzání k zemi se mi nijak nezalíbilo. Budu muset natrénovat.
_TomNa rybu, lezli jsme jen část přes Velkou plotnu. Na mě fakt hodně drsné. Nejtěžší pod kruhem, cca v 10m, nezajistitelné, v případě pádu fakt špatenka.
6+
RC
18.08.2013
Na rybu, lezli jsme jen část přes Velkou plotnu. Na mě fakt hodně drsné. Nejtěžší pod kruhem, cca v 10m, nezajistitelné, v případě pádu fakt špatenka.