MihalLoni zjara po pokusech v Oslovi kroknuto a malem vylezeno. Jozva si neuprd, Knedlajs napohodu na fles. Dneska, unavenej ze vcerejsiho pulmaratonu dlouho marnej, pak jsem 2* zmenil polohu nohy v nastupu, pak na 3. pokus, co jsem udrzel nasupovy natah jsem se i uspesne poskladal a zbytek uz pohlidal. Pekne, pri moji delce se mi to 7A zda odpovidajici.
7A
solo
17.04.2016
Loni zjara po pokusech v Oslovi kroknuto a malem vylezeno. Jozva si neuprd, Knedlajs napohodu na fles. Dneska, unavenej ze vcerejsiho pulmaratonu dlouho marnej, pak jsem 2* zmenil polohu nohy v nastupu, pak na 3. pokus, co jsem udrzel nasupovy natah jsem se i uspesne poskladal a zbytek uz pohlidal. Pekne, pri moji delce se mi to 7A zda odpovidajici.
ValmarDíky mihalovy za detailní program.. Flesh nevyšel jen hodně těsně. Hodně můj styl. Po vytrvalostní zoufalosti v cestách to zpravilo chuť z dnešního výjezdu.
7A
solo
07.05.2016
Díky mihalovy za detailní program.. Flesh nevyšel jen hodně těsně. Hodně můj styl. Po vytrvalostní zoufalosti v cestách to zpravilo chuť z dnešního výjezdu.
vjatoDině mi tam šla pata. Jinak morfo krok to fajt není. Ještě byla veká rezerva. Na 7A celkem lehký
7A
flash
25.03.2017
Dině mi tam šla pata. Jinak morfo krok to fajt není. Ještě byla veká rezerva. Na 7A celkem lehký