ValmarHodně pěkný. Přišlo mi logický jít bez těch madel vpravo z Lukášovi. Než jsem si dovolil přídrž na levačku vlevo.. tak mi to přišlo dost kotel jít úplně rovně.. nakonec klasa asi ok. poctivá
6B
solo
16.04.2020
Hodně pěkný. Přišlo mi logický jít bez těch madel vpravo z Lukášovi. Než jsem si dovolil přídrž na levačku vlevo.. tak mi to přišlo dost kotel jít úplně rovně.. nakonec klasa asi ok. poctivá