Na skále sice 7-, ale dávám minimálně 7-/7, protože když to porovnám s ostatníma 7mičkama v oblasti(Bielidlo, Rudove schody), tak je to totožné! A ten boulder je přísný!
Zapsal: aladin, 25.07.2016 09:32:35
Cauko, Rudo tiez vravel ze je to divocina.... podla mna by to malo byt za 7.
aladinNa skále sice 7-, ale dávám minimálně 7-/7, protože když to porovnám s ostatníma 7mičkama v oblasti(Bielidlo, Rudove schody), tak je to totožné! A ten boulder je přísný!
7-/7
OS
24.07.2016
Na skále sice 7-, ale dávám minimálně 7-/7, protože když to porovnám s ostatníma 7mičkama v oblasti(Bielidlo, Rudove schody), tak je to totožné! A ten boulder je přísný!
Olga(Kolouch)docela pekelné, každý krok jsem dlouho ladila, než jsem se posunula o kousek dál...
7-
OS
03.06.2017
docela pekelné, každý krok jsem dlouho ladila, než jsem se posunula o kousek dál...