Olga(Kolouch)Ze jsem si sedla v poslednim tezkym miste pod slanakem, me docela mrzelo, protoze cela cesta byla docela tezka, stary jisteny, odlezy, kompletne se mi rozsypal pytlicek s moralem...ale krasna super linka celou stenou!
7
AF
04.09.2020
Ze jsem si sedla v poslednim tezkym miste pod slanakem, me docela mrzelo, protoze cela cesta byla docela tezka, stary jisteny, odlezy, kompletne se mi rozsypal pytlicek s moralem...ale krasna super linka celou stenou!