noo nooPo dvou dnech deště konečně lépe, boulder lehce zavlhlý, což v některých krocích bylo ku prospěchu jinde ne, pády z vršku a držení motivace na přelez. Krásná silovka, co mě rozčilovala tak až mě to bavilo.
8B+
solo
27.10.2016
Po dvou dnech deště konečně lépe, boulder lehce zavlhlý, což v některých krocích bylo ku prospěchu jinde ne, pády z vršku a držení motivace na přelez. Krásná silovka, co mě rozčilovala tak až mě to bavilo.