pavelllPrvní bouldřík byl docela silovka, výkul na polici stál za to, druhý boulder už byl jen dlouhý šáh do madla u kytky, pak dolez kolmicí, vcelku pěkná silovka.
6a+
OS
26.10.2016
První bouldřík byl docela silovka, výkul na polici stál za to, druhý boulder už byl jen dlouhý šáh do madla u kytky, pak dolez kolmicí, vcelku pěkná silovka.