pavelllPrvní dýlka hodně super, kout, místy i převislý, většinou po dobrých. Od slaňáku to ale vypadalo slizce i jištění bylo staré, navíc jsme si tam překáželi s Petrem a Renčou, takže jsme nakonec lezli jen L1.
5c
OS
29.10.2016
První dýlka hodně super, kout, místy i převislý, většinou po dobrých. Od slaňáku to ale vypadalo slizce i jištění bylo staré, navíc jsme si tam překáželi s Petrem a Renčou, takže jsme nakonec lezli jen L1.