pavelllAbsolutně super cesta, dokonalá krápníková výzdoba, nechápu, proč je tak málo lezená. Závěrečný výkul jsem musel hodně vymejšlet, naštěstí se dalo vždy vrátit do sklepávacího místa, nakonec to řešila nebeská pata.
6a+
OS
29.10.2016
Absolutně super cesta, dokonalá krápníková výzdoba, nechápu, proč je tak málo lezená. Závěrečný výkul jsem musel hodně vymejšlet, naštěstí se dalo vždy vrátit do sklepávacího místa, nakonec to řešila nebeská pata.