pavelllVcelku pěkná cesta, zvlášť úvodní převísek byl super, pak to chtělo občas trochu poladit horší stupy, jinak to šlo. Závěr byl bohužel zas trochu bloudění. Lezli jsme to na kusovku, tak tak vyšlo lano.
5c
OS
08.11.2016
Vcelku pěkná cesta, zvlášť úvodní převísek byl super, pak to chtělo občas trochu poladit horší stupy, jinak to šlo. Závěr byl bohužel zas trochu bloudění. Lezli jsme to na kusovku, tak tak vyšlo lano.