zaoralfMega vytrvalostní záležitost. Po cestě jsem využil pěti odpočinků. Celé jsem to lezl cca 20 min. Bouldr z Josefíny vůbec nevím, jak jsem dal. Prostě temno před očima. Pak už jen silou vůle. Nejhorší je, že od samého začátku se člověk bojí, že to podělá. Mega radost!
7B+
solo
18.02.2018
Mega vytrvalostní záležitost. Po cestě jsem využil pěti odpočinků. Celé jsem to lezl cca 20 min. Bouldr z Josefíny vůbec nevím, jak jsem dal. Prostě temno před očima. Pak už jen silou vůle. Nejhorší je, že od samého začátku se člověk bojí, že to podělá. Mega radost!